Wypożyczalnia samochodów Kraków, wynajmij auto z BEEP Rent

Wypożyczalnia samochodów Kraków, wynajmij auto z BEEP Rent

20 grudnia, 2021 0 przez Redakcja

Spora część osób będzie miała w swoim życiu okazję chociaż raz czy dwa wynająć samochód. Niektórzy wręcz robią to notorycznie, choćby z powodu częstych wyjazdów służbowych. Jeśli ktoś nie miał okazji przechodzić przez procedurę wynajmu od jakiegoś czasu, może mu się ona kojarzyć negatywnie, z długim czasem oczekiwania i dużą ilością formalności.

To jednak już przeszłość – obecnie działają nowoczesne wypożyczalnie, takie jak BEEP Rent, które na pierwszym miejscu stawiają wygodę klienta i robią wszystko, aby oszczędzić jego czas. Co warto o tej wypożyczalni wiedzieć? Dlaczego jej usługi są warte zainteresowania?

Jak działa wypożyczalnia BEEP Rent?

Zasada działania wypożyczalni BEEP Rent jest bardzo prosta. Wynajem można zarezerwować i całkowicie lub częściowo opłacić przez Internet. Wypełnienie formularza nie zajmuje dużo czasu – wymaga on jedynie podania najważniejszych informacji, takich jak dane osobowe i dane z dowodu osobistego oraz prawa jazdy.

Dzięki podaniu wypożyczalni wszystkich tych informacji, kiedy już klient zgłosi się po odbiór pojazdu, nie będzie musiał marnować czasu na uciążliwe formalności. Wystarczy, że się wylegitymuje, błyskawicznie podpisze umowę wynajmu i opłaci usługę, o ile jeszcze nie zrobił tego w całości – i gotowe, będzie można wsiadać za kółko.

Z pewnością dla każdego potencjalnego klienta kluczowe jest, skąd może taki pojazd odebrać. Otóż BEEP Rent działa w wielu polskich miastach – to m.in. wypożyczalnia samochodów Kraków i Wrocław, ale też Łódź i Warszawa. Po odebraniu pojazd może zostać oddany w tym samym punkcie, z którego został wynajęty, ale też w dowolnym innym punkcie BEEP.

W praktyce oznacza to, że jest to idealna wypożyczalnia zarówno do wycieczek czy wyjazdów służbowych w jedną stronę, jak i takich, w przypadku których chcielibyśmy powrócić wypożyczonym pojazdem do domu.

Wypożyczenie pojazdu a limit kilometrów

Klienci mają dwie możliwości do wyboru, jeśli chodzi o wynajem pojazdu. Pierwsza z nich to wynajem z określonym dobowym limitem kilometrów – to dobra opcja, jeśli mamy ściśle zaplanowaną trasę i wiemy, jaki dokładnie odcinek pokonamy. Gdy zdecydujemy się na to rozwiązanie, w razie przekroczenia ustalonego limitu za każdy nadprogramowy kilometr doliczana jest dodatkowa opłata eksploatacyjna.

W przypadku, gdy zależy nam na większej elastyczności, nie wiemy, ile kilometrów wykonamy bądź planujemy dłuższą i dalszą podróż, atrakcyjniejszy może być wynajem bez limitu kilometrów. Decyzja należy oczywiście do klienta. Nie można powiedzieć, aby któreś z tych rozwiązań było jednoznacznie lepsze, ponieważ wszystko zależy od okoliczności, w jakich dana osoba się znajduje (przede wszystkim planowanej trasy).

Źródło: BEEP Rent – nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Twoim mieście