Agencja pracy Łódź — przetestuj jej możliwości!

Agencja pracy Łódź — przetestuj jej możliwości!

18 października, 2023 0 przez Redakcja A.T

Rozważasz leasing lub outsourcing pracowniczy? A może zmagasz się z nadmierną rotacją w swoim biznesie? W obu przypadkach warto skorzystać z usług doświadczonej firmy, posiadającej rozbudowaną sieć kontaktów i zatrudniającej wykwalifikowanych specjalistów. W dzisiejszym artykule zaprezentujemy ci, jakie to proste!

Agencja pracy Łódź — usługi

Agencja pracy Łódź może zaoferować ci:

  • leasing pracowników z Ukrainy i ze Wschodu,
  • outsourcing pracowniczy,
  • przeprowadzenie rzetelnej rekrutacji na poszczególne stanowiska,
  • porady w formie artykułów blogowych na jej stronie internetowej.

Zacznijmy od pierwszych spośród wymienionych usług.

Leasing pracowników z agencją pracy Łódź

Ta forma zatrudnienia zyskuje coraz większą popularność. Dzieje się to ze względu na minimum formalności i ograniczenie kosztów dodatkowych dla pracodawców oraz dobre warunki dla pracowników. Dzięki współpracy z agencją pracy Łódź możesz wynająć specjalistów na określony czas. Tym samym wypełnisz braki kadrowe powstałe w wyniku rotacji i urlopów. To także świetne rozwiązanie dla branż sezonowych, takich jak gastronomia. Jeśli nie chcesz na stałe powiększać swojego zespołu, jednak chwilowo potrzebujesz dodatkowych rąk do pracy, leasing i outsourcing pracowniczy mogą okazać się dla ciebie idealnymi rozwiązaniami.

Rekrutacja w agencji pracy Łódź

Chcesz zatrudnić w swojej firmie specjalistów z Ukrainy i innych państw wschodnich, jednak nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, gdzie ich szukać? Flambir to agencja pracy, która zajmie się procesem rekrutacji za ciebie. Jej przedstawiciele wykorzystają sprawdzone schematy, kontakty i posiadaną bazę pracowników, aby skierować do ciebie najlepszych ekspertów i odpowiedzieć na twoje potrzeby. Flambir nie jest agencją pracy tymczasowej — jej pracownicy zwracają szczególną uwagę na potrzeby klientów. Zdają sobie sprawę, że każda spośród branż wymaga innego podejścia. Sprawdź opinie zadowolonych klientów i przekonaj się, że możesz jej zaufać!

Dawka wiedzy od specjalistów

Poza usługami, które oferuje agencja pracy Łódź, dostarcza ona cennych wskazówek pracodawcom i pracownikom. Artykuły publikowane na stronie internetowej Flambir podpowiedzą ci między innymi, w jaki sposób zarządzać zespołem, uniknąć rotacji oraz wybrać idealnych współpracowników. Zapoznaj się z nimi już dziś i przekonaj się, że leasing pracowniczy to dobre rozwiązanie. W dowolnym momencie możesz skontaktować się z przedstawicielem Flambir mailowo lub telefonicznie i tym samym zadbać o rozwój swojej firmy.