Chcesz urosnąć w oczach swej ukochanej. Wybierz niecodzienny prezent. Do dzieła!

Chcesz urosnąć w oczach swej ukochanej. Wybierz niecodzienny prezent. Do dzieła!

21 grudnia, 2018 0 przez Redakcja

Jednym przychodzi łatwo. Inni mają z tym kłopot nie lada. Wybranie prezentu dla damy swego serca może, ale nie musi nastręczyć odrobinę kłopotu. Najlepsze prezenty są takie, których się nie spodziewa obdarowana osoba. Jednak przed świętami trudno o zaskoczenie.

No cóż, warto mimo wszystko spróbować! Warto wznieść polot i fantazję na wyżyny i ruszyć w miasto szlakiem galerii handlowych lub sieciowych sklepów w internecie.
Oto kilka inspiracji i gotowych pomysłów na prezenty.

Jak podejść do wybieranego prezentu z rozwagą

Po pierwsze prezent musi być wyjątkowy. Niebanalny, nietuzinkowy i w ogóle WOW. Epitetów potwierdzających niecodzienność zdarzenia jest wiele i wymienianie wszystkich z pewnością mija się z celem. Każdy zna swoją drugą połówkę i postara się znaleźć rzecz, która uwypukli jej niecodzienność i niesamowitość, a także walory urody i charakteru.

Liczy się również element zaskoczenia. Mina wybranki serca po rozpakowaniu prezentu uwieczniona na zdjęciu może być dodatkowym prezentem dla obdarowującego, czyli bezcenna! Ideałem będzie prezent praktyczny, a jednocześnie tak oryginalny, że rumieniec spłynie na lico ukochanej.

Popularne kategorie

  • Zawsze modne kosmetyki – zalecana jest szczególna ostrożność. Krem na zmarszczki dla nastolatki będzie całkowitym pudłem, zaś dla kobiety, która stara się to ukryć, stanie się nietaktem i policzkiem wymierzonym w jej urodę.
  • Przybory do makijażu – w sytuacji opisanej powyżej i w obecności braku pewności najlepiej jest obdarować panią gadżetem służącym do podkreślenia jej uroku. Stylowe lustro o niecodziennym kształcie i mega kobiecym designie spodoba się najbardziej wybrednej elegantce.
  • Kalejdoskop elektroniki – instrumenty elektroniczne nasyciły nasze życie wszechobecną bytnością. Trudno sobie wyobrazić codzienność bez telefonu, laptopu lub innego “wszystkomajacego” drobiazgu.
  • Prezenty zabawne – śmieszne rzeczy cieszą się niesłabnącą popularnością, a dobry żart jest w cenie.
  • Coś z ubioru – znając swoja ukochana, jej gust i maniery, można zaryzykować zakup jednej z części garderoby. Dla układu szczególnej zażyłości zarezerwowana jest bielizna. Coś seksownego podniesie temperaturę związku, doprowadzając emocje do wrzenia.
  • Szałowe buty – to najwięksi przyjaciele kobiet. Dobrze dobrane obuwie zapewni wzajemność uczuć każdej pani.
  • Gadżetomania – miło jest się pokazać z czymś modnym. Drobiazgi z topowej listy nigdy nie wyjdą z obiegu.
  • Wyposażenie domu – każda gospodyni domowa doceni celnie wybrany prezent w postaci nowoczesnego sprzętu z zakresu artykułów gospodarstwa domowego. Mieszkając wspólnie, wiemy, czego najbardziej pragnie druga osoba i jaki detal wyposażenia wnętrza sprawi jej przyjemność i na dodatek będzie ozdobą czterech kątów, a jego praktyczna strona stanie się niepodważalna.

Niebanalne podejście do wyboru drobiazgu na prezent zwykle sprawdza się w każdej sytuacji. Nie ma znaczenie osoba i stopień zażyłości. Emocje wywołane trafionym prezentem w takim samym stopniu ucieszą obdarowującego w wypadku narzeczonej, teściowej lub cioci.

Więcej informacji

Szukasz pomysłu na prezent? Najciekawsze znajdziesz na stronie http://www.ministerstwogadzetow.com/prezenty.html – prezenty dla każdego i na każdą okazję.