Skup aut Wrocław – sposób na szybką sprzedaż auta

Skup aut Wrocław – sposób na szybką sprzedaż auta

29 listopada, 2022 0 przez Redaktorka Justyna

Chęć sprzedania auta wymaga wielu czynności. Obejmują one nie tylko przygotowanie pojazdu, ale również ogłoszenia, które zachęci potencjalnego nabywcę do kupienia Twojego samochodu. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze konieczność poświęcenia czasu dla każdego, kto chce obejrzeć samochód. Wszystko to zabiera wiele cennego czasu, a i tak nie gwarantuje szybkiego zbycia pojazdu. Aby oszczędzić sobie tego wszystkiego, warto skorzystać z pomocy. Skup aut Wrocław jest doskonałą alternatywą, która pomoże Ci sprzedać auto w ciągu 24 godzin. Dlaczego akurat skup, a nie np. komis? Odpowiadamy!

Dlaczego skup aut to lepsza alternatywa dla sprzedających samochód?

Decyzja o sprzedaży auta nie zawsze przychodzi łatwo. Czasem nie jest to spowodowane chęcią zakupu nowego pojazdu, a raczej koniecznością pilnego pozbycia się powypadkowego samochodu lub problemami finansowymi. Gdy czas nagli, nie ma czasu na sporządzenie ogłoszenia sprzedaży, ani tym bardziej na spotykanie się z zainteresowanymi (o ile tacy w ogóle się pojawiają). Wówczas na myśl przychodzą najczęściej dwie alternatywny: albo sprzedaż auta w najbliższym komisie, ale w skupie aut.

Sprzedaż w komisie nie różni się jednak zbyt wiele od bezpośredniej sprzedaży. Reklamowanie pojazdu powierzamy komuś innemu, komuś, komu musimy zaufać i wierzyć, że nas nie oszuka. Rozwiązanie nie gwarantuje przy tym szybkiego zbycia pojazdu i błyskawicznego otrzymania swojej należności. Skup aut jest zatem najlepszym, dostępnym rozwiązaniem, ponieważ w ciągu doby możesz sprzedać auto i od razu wykorzystać otrzymane za nie pieniądze.

Czy skup aut Wrocław i okolice odkupi auto w każdym stanie?

Rynek motoryzacyjny oferuje różne pojazdy – nie każdy jest w idealnym stanie. Konieczność sprzedaży takiego auta nie stanowi jednak problemu dla skupu aut. Z taką pomocą możesz zbyć pojazd, który jest:

  • sprawny;
  • zadbany;
  • powypadkowy;
  • skorodowany;
  • bez ważnego przeglądu technicznego;
  • w wersji angielskiej;
  • bez opłaconego OC.

We wrocławskim skupie aut pozbędziesz się samochodu każdej marki – niezależnie od roku produkcji. Jego maksymalna wartość może wynosić 25 000 zł. Gotówkę ze sprzedaży otrzymujesz od razu do ręki. Zabezpieczeniem transakcji jest umowa kupna-sprzedaży, wszystko jest zatem zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.

Wystarczy, że skontaktujesz się ze skupem i wyślesz zdjęcia pojazdu, aby w kilka godzin otrzymać wycenę. Po jej akceptacji zostaje umówione miejsce, dzień i godzina spotkania, podczas którego w zaledwie kilkanaście minut sprzedasz auto.